6 listopada| Wiadomości

II edycja akcji „Polak z sercem”

II edycja akcji „Polak z sercem” Rozpoczyna się II edycja akcji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Polak z sercem”. W całym kraju […]

II edycja akcji „Polak z sercem” Rozpoczyna się II edycja akcji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Polak z sercem”. W całym kraju odbywać się będą zbiórki żywności i produktów chemicznych, które następnie trafią do Polaków mieszkających m.in. na Ukrainie i Białorusi.

Ks. Andrzej Lubowicki, Asystent Generalny KSM podkreślił, że już pierwsza edycja inicjatywy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. „W akcję można się włączyć wielorako, przede wszystkim w tych miejscach, gdzie trwa zbiórka można przynieść produkty żywnościowe, chemiczne, artykuły szkolne i papiernicze, bądź samemu taką zbiórkę zorganizować i skontaktować się z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży. Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej: www.ksm.org.pl” – poinformował ks. Andrzej Lubowicki. Inicjatywę można też wesprzeć finansowo wysyłając SMS o treści KRESY na numer 72 052.

Źródło: KAI/Radio Watykańskie