19 maja| OCM NINIWA

Dziękujemy firmie Expodum za podarowanie namiotu!

Producent namiotów imprezowych – firma Expodum – wyraziła chęć wsparcia NINIWY poprzez przekazanie nam wodoodpornego namiotu, który doskonale sprawdzi się w trakcie Festiwalu Życia oraz innych wydarzeń.

Firma Expodum zajmująca się produkcją namiotów imprezowych zwróciła się do zespołu NINIWY z serdeczną i niezwykle korzystną propozycją wsparcia naszej działalności. W ramach darowizny firma przekaże nam namiot do szybkiego montażu.

Przedstawiciele firmy Expodum podkreślają w rozmowie, że bardzo chętnie wspierają różne organizacje non-profit, zwłaszcza te, które swoją działalnością wspierają rozwój młodzieży.

Wodoodporny namiot nożycowy 3×3 m w kolorze niebieskim doskonale sprawdzi się przede wszystkim podczas Festiwalu Życia, a także innych plenerowych wydarzeń organizowanych przez Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA.

Nowy namiot zobaczycie już wkrótce na festiwalowym polu! W schronieniu tego przenośnego pawilonu z metalową konstrukcją obsługa i wolontariusze, zabezpieczeni przed słońcem czy niepogodą, będą mieć komfortowe warunki do wykonywania swoich zadań w trakcie festiwalu oraz różnych imprez w Kokotku i nie tylko.

Dziękujemy firmie Expodum za tak wspaniały prezent!

Artykuł sponsorowany

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl