5 kwietnia| OCM NINIWA

Młodzi czekają na 1,5% Twojego podatku. To nic nie kosztuje!

Trwa okres corocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym, swój formularz można wypełnić w systemie Twój e-PIT. Warto przekazać 1,5 procenta swojego podatku na NINIWĘ! Zobacz, w jaki sposób wykorzystujemy te środki.

Rozliczenie PIT to dobra okazja, by w prosty sposób wesprzeć NINIWĘ, przekazując 1,5% swojego podatku. W ten sposób wspierasz duchowy i wszechstronny rozwój młodzieży. Dzięki elektronicznym deklaracjom zadanie to nie jest obecnie tak skomplikowane jak kiedyś. Co więcej, to nic nie kosztuje!

Aby wesprzeć NINIWĘ, wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym wpisać w odpowiednie miejsce poniższe dane:

Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA
KRS 0000365792

Cały dochód z tego tytułu przeznaczamy na organizację wydarzeń dla młodych – rekolekcji, wypraw NINIWA Team czy Festiwalu Życia – oraz funkcjonowanie Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku.

Od ponad 19 lat NINIWA nieustannie się rozwija – w Kokotku to widać, słychać i czuć! Z nadzieją patrzymy w przyszłość, jednak aby ciągle prowadzić działalność duszpasterską na jak najwyższym poziomie, potrzebujemy konkretnych środków materialnych.

Dziękujemy za każde wsparcie naszej działalności!

Jeśli nie masz możliwości odpisania 1,5 proc. podatku, możesz również przekazać darowiznę na akcję NINIWA Bud! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj:

Akcja NINIWA Bud trwa i potrzebuje Twojego wsparcia!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl