13 maja| OCM NINIWA

Wakacje z NINIWĄ. Przeżyj to w Kokotku albo…

Zafunduj sobie dłuższy lub krótszy, mniej lub bardziej intensywny wakacyjny odpoczynek osadzony w wymiarze duchowym i połączony z aktywnościami, które lubisz. Takie rzeczy tylko w NINIWIE!

Kuźnia Charakteru | 24–29 czerwca

Jesteś już zmęczony siedzeniem w domu? Dwa miesiące wakacji lepiej jest zaplanować, bo niezaplanowany czas lubi się marnować. Wiadomo – wakacje to czas na wypoczynek, ale warto go spędzić konstruktywnie. Właśnie taką propozycją jest Kuźnia Charakteru.

Kuźnia Charakteru to rekolekcje z odpowiednio zbilansowanym programem, w którym jest miejsce na modlitwę, pracę – fizyczną i duchową, rozmowę z kapłanem, Eucharystię, zabawę i relaks.

To ciekawy wypoczynek, który doda Ci sił i przyniesie satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu!

Kuźnia Charakteru

Festiwal Życia | 8–14 lipca

Tydzień pod namiotami, koncerty największych gwiazd polskiej muzyki, konferencje znanych i cenionych prelegentów, kilkadziesiąt tematycznych warsztatów do wyboru, ekstremalny bieg przez wodę, błoto i piasek… A przy tym plenerowe Msze Święte, nabożeństwa i adoracja 24/7. Życie, radość, Bóg!

Są tacy, którzy przylatują do Kokotka dosłownie z drugiego końca świata. Ty też możesz! Przyjedź sam(a), zabierz znajomych albo dołącz do grupy.

Na Festiwalu Życia możesz przeżyć najlepszy tydzień w swoim życiu!

BILETY NA FESTIWAL ŻYCIA

Rekolekcje siatkarskie | 22–27 lipca

Zmęcz ciało, a duch sam upomni się o czas na refleksję i modlitwę – to sprawdzony miks i dynamika, która działa! Połączenie formacji i treningu to wypróbowana propozycja z serii kokotkowych wydarzeń dla młodzieży wzbogaconych o motyw sportowy.

Na tych rekolekcjach mierzymy wysoko – i w skokach przy siatce, i na modlitwie. Na parkiecie udoskonalisz technikę gry, a w kaplicy zbudujesz mocne fundamenty swojej wiary.

Dołącz do rozgrywki, która zmieni Twoje życie!

Rekolekcje Siatkarskie

Przystanek Jezus | 29 lipca–4 sierpnia

NINIWA to wspólnota ewangelizacyjna. Dzielimy się wiarą w naszych grupach, rodzinach, ze znajomymi… A gdyby tak ruszyć do ludzi, którzy tęsknią za Dobrą Nowiną, choć może nawet o tym nie wiedzą?

Zapraszamy Cię do włączenia się w ewangelizację na Przystanku Jezus! Podziel się swoją wiarą z innymi, otwórz serce na słowo Boga i pomóż nam budować wspólnotę pełną nadziei, miłości i wzajemnego szacunku.

Pojedź z nami na Przystanek Jezus i razem rozpalmy światło wiary w sercach innych ludzi!

Przystanek Jezus

NINIWA Dance | 5–10 sierpnia

Nie pytamy Cię o Twoje doświadczenie ani motywacje. Obojętnie, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tańcu, czy na parkiecie czujesz się jak ryba w wodzie.

Może szukasz wakacyjnej rozrywki naznaczonej duchowymi treściami, a może drugiej połówki nie tylko do tańca, ale i na całe życie? NINIWA Dance jest dla Ciebie!

Wejdź w pełnię wakacji z przytupem i piruetem w towarzystwie fajnych i ambitnych ludzi pod okiem naszego profesjonalnego instruktora, a także w modlitewnym klimacie.

To będzie prawdopodobnie najbardziej rekolekcyjny kurs tańca w Twoim życiu!

NINIWA Dance

K jak Kajak | 12–16 sierpnia

Szalone pościgi, bitwy na wiosła, wspólne śpiewanie i suszenie ubrań przy ognisku oraz pasztet na śniadanie, obiad i kolację A przy tym wszystkim rozważania Ewangelii w nurcie rzeki i spora dawka radości życia.

Popołudniami rozbijamy obóz, przeżywamy Eucharystię i śpimy tam, dokąd dopłyniemy. Lekkość bytu w bliskości natury!

Płyniemy na „miękkiej spinie” czyli tak, jak ustalimy w grupie. Każdy początkujący kajakarz lub stary wilk morski da sobie radę.

Spływy kajakowe z NINIWĄ nie są tak trudne jak wyprawy rowerowe lub piesze, to bułka z masłem!

Spływ kajakowy – K jak Kajak

Po Prostu Rekolekcje | 26–31 sierpnia

A dajcie wy mi spokój z tymi wszystkimi książkami, sportami i tańcami. Ja się chcę po prostu pomodlić i pomyśleć nad swoim życiem! – wykrzykujesz swoje niezadowolenie.

Dobra! – odpowiadamy. Oto nasza propozycja dla Ciebie: Po Prostu Rekolekcje.

Oferujemy Ci pierwszorzędną miejscówkę na odpoczynek ciała, głowy i ducha, z wyśmienitym wyżywieniem i kapłanem do Twojej dyspozycji. Sześć dni modlitwy, refleksji i spokoju. Po Prostu Rekolekcje to nie rekolekcje nijakie. Będą temat przewodni i hasło, o czym dowiesz się wcześniej.

To duchowy konkret dla osób głodnych duchowej strawy!

Po Prostu Rekolekcje

BWP. Beskidzkie Wędrówki Piesze | 26–30 sierpnia

Szukasz sensu życia? Masz wszystkiego dość i potrzebujesz wytchnienia? Przytłacza Cię codzienna gonitwa za niepotrzebnymi nikomu rzeczami i czujesz z tego powodu ból egzystencjalny? A może po prostu wiedziesz spokojne, szczęśliwe życie, ale to właśnie w górach jest wszystko, co kochasz?

To propozycja dla wszystkich tych, którzy na górską wędrówkę daliby się wyciągnąć obudzeni w środku nocy, bez pytania o to, dokąd, jak i z kim, ale jednocześnie nie szukają ekstremalnych wyzwań lub nie mogą pójść na pieszą wyprawę NINIWA Team.

Zaszywamy się gdzieś głęboko w górach, znajdujemy nocleg w jednym miejscu i stamtąd codziennie wyruszamy na inny szlak. Będąc bliżej Boga i natury.

Rzuć wszystko i jedź w… Beskidy!

BWP. Beskidzkie Wędrówki Piesze

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl