NINIWA BUD

wspieraj NINIWĘ

o nas

POMOŻ ZBUDOWAĆ KAPLICĘ DLA MŁODZIEŻY

Oblackie Centrum Młodzieży jest stosunkowo młodym ośrodkiem rekolekcyjnym. Udało się pozyskać dotacje na remont części istniejącej infrastruktury, jednak nie na budowę nowych obiektów.

OCM nie może funkcjonować bez kaplicy!

Centrum rekolekcyjne nie może funkcjonować prawidłowo bez kaplicy, w której młodzi będą mogliby przeżywać Msze święte, adorować pana Jezusa w Najświętszym sakramencie czy spowiadać się. Dlatego porywamy się na coś po ludzku niemożliwego – chcemy zbudować kaplicę, nie mając jeszcze na nią środków. Potrzebujemy 600 000 zł!

W planach kaplica ma mieć 120 miejsc siedzących. Patronować jej będą święci Młodziankowie. Wizualizację możecie zobaczyć na zdjęciach.

pomożesz?

BEZ WASZEJ POMOCY SIĘ NIE UDA!

Wierzymy, że to Boży plan, dlatego ufamy Bożej Opatrzności. Wiemy jednak, że Pan Bóg posługuje się ludźmi.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc – zarówno finansową jak i duchową. Ofiary można przelewać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl albo bezpośrednio na konto akcji NINIWA Bud.

Raz w miesiącu ojcowie z Kokotka odprawiają Mszę świętą w intencji wszystkich darczyńców.

ING Bank Śląski
71 1050 1214 1000 0090 8007 9008

Stowarzyszenie
Młodzieżowe NINIWA
42-700 Lubliniec
Tytuł: „Budowa”

solidna ofiara

Dajpustaka

Każda złotówka ma znaczenie. Jeżeli chcesz nas wesprzeć nawet jednorazowo przekazując nam 10 zł, będziemy wdzięczni. Jeżeli stać Cię na więcej, nie czuj się ograniczony. To przyczyni się do wybudowania kaplicy.

stały przelew

Kręćbeton

Chcesz wspierać nas regularnie? Ustaw stały przelew. Wiemy to nie od dziś, że najodleglejsze cele zdobywamy dzięki wytrwałości.

dziesięcina

LejfundAMENt

To nie żart. Są osoby, które wspierają nas dziesięciną, czyli 1/10 swoich przychodów. To akt zaufania Bogu i wielkie wsparcie dla nas.