30 marca| Wiadomości

Sportowe podsumowanie. Sporty jakich nie znasz?

Kontynuujemy humorystyczny cykl sportowych podsumowań. Choć w domu dalej musimy siedzieć, to pora wyściubić nosa i poszukać czegoś nietypowego w […]

Kontynuujemy humorystyczny cykl sportowych podsumowań. Choć w domu dalej musimy siedzieć, to pora wyściubić nosa i poszukać czegoś nietypowego w internecie. Oto kilka kilka oficjalnych sportów, których raczej nie znamy, albo na pierwszy rzut oka wydają się dziwaczne. Jednak sądząc po minach i determinacji zawodników – to bardzo poważna sprawa. Zapraszamy!

Zbijak – znamy go dobrze ze szkoły, ale czy nasze potyczki choćby w ułamku przypominały te krwawe pojedynki? 🙂

World Chase Tag, czyli pojedynek dwóch osób, z których jedna goni próbując dotknąć uciekającego. Wszystko na arenie pełnej przeszkód!

360 Ball – czyli piłka 360 st. Gra podobna do squsha, ale w okrągłej arenie, z okrągłym środkiem służącym za sferę rykoszetu. Poważna gimnastyka!

Cheese Rolling – czyli gonienie sera! Najlepsze zostawiliśmy na koniec. To wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Poniżej kompilacja najlepszych meczy. Słowa tego nie opiszą! 🙂

A czy Wy znacie jakieś inne, ciekawe i nietypowe sporty, które warto poznać?

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.