1 kwietnia| OCM NINIWA

Rusza nowy kanał br. Huberta! “Mniejsza o to”

This is a custom heading element.

Rusza nowy kanał br. Huberta! “Mniejsza o to”

Człowiek, który nie boi się niczego (oprócz spojrzenia prosto w obiektyw kamery) uruchamia własny kanał na YouTube! To będzie wydarzenie miesiąca. Specjalne narzędzie radości na czas epidemicznej izolacji!

Korzystając z większej przestrzeni czasowej, nasz kierownik gospodarczy w OCM NINIWA, br. Hubert, który żadnych wyzwań się nie boi, postanowił zaistnieć w internecie. Brat Hubert vlogerem? Teraz już tak! Znany z takich filmów jak “Brat Hubert kosi trawę!” czy z trillera “Niezastąpiony brat Hubert!” zakonnik uruchomi swój kanał już dziś o 20.00.

Kanał jest już stworzony tutaj >>

Wejdź i obejrzyj zwiastunowy film! A jaka będzie tematyka kanału? Porady techniczne i gospodarcze? Ogrodowy poradnik? A może złote myśli z rozważań wśród przyrody? Wszystkiego dowiesz się z premierowego odcinka poniżej, punktualnie o godz. 20.00!

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.