5 maja| Wiadomości

Nawrócony fotograf. Wystawa online Bartka Wyrobka

Kilka lat temu dostałem łaskę nawrócenia i zobaczyłem swoje życie w zupełnie nowym świetle. Od tej pory każdego dnia staram […]

Kilka lat temu dostałem łaskę nawrócenia i zobaczyłem swoje życie w zupełnie nowym świetle. Od tej pory każdego dnia staram się żyć bardziej miłością do siebie, żony Ani, naszych dzieci Zosi, Adasia i Ignasia i każdej napotkanej osoby – pisze o sobie Bartek Wyrobek, znany i utalentowany fotograf. W jaki sposób jego życie może być dla nas inspiracją?

21 kwietnia rozpoczęła się inspirująca wystawa online fotografii ślubnych Bartka. Właśnie premierę miał 5. odcinek serii, która liczy aż 17 odsłon. Wszystkie opierają się na fragmencie listu św. Jana Pawła II do rodzin (w związku z 100. rocznicą jego urdzin) oraz fotografiach artysty.

Wierzę, że Bóg jest Miłością, a moim powołaniem jest naśladować Go i wzrastać w miłości. Nie raz jest mi wstyd za moje zachowanie i na pewno nie jestem wzorem do naśladowania w wielu kwestiach. Jednak nie potrafię nie dzielić się tym co Jezus robi w naszym życiu. I dlatego powstała poniższa wystawa – pisze Bartek na swojej stronie internetowej.

Link do strony wystawy znajdziesz tutaj >>

Poniżej zaproszenie i wyjaśnienie wystawy. Zachęcamy do włączenia się w tę inspirującą inicjatywę.

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.