youtube.com
14 maja| Wiadomości

Epic Games rozda „tajemniczą grę”. Prawdopodobnie GTA V

Według doniesień z sieci GTA V ma już prawie 7 lat, a to odpowiedni moment, żeby rozdać grę za darmo. […]

Według doniesień z sieci GTA V ma już prawie 7 lat, a to odpowiedni moment, żeby rozdać grę za darmo. Szkoda, że tym samym tropem nie podążają producenci prawdziwych samochodów.

Nie ma jednak co marudzić! Dla fanów elektronicznej rozgrywki szykuje się łasy kąsek, bo grą która ma być udostępniona za darmo ma być, wg przecieków, GTA V. Tymczasem sklep Epic Games buduje atmosferę i ukrywa bonus pod tytułem „tajemnicza gra”. Dostępna będzie ok. godz. 17.00.

Promocja wiąże się z planem zachęty dla graczy do korzystania z platformy sklepowej Epic Games Store. Epidemia sprzyja elektronicznej rozrywce, a hasło #zostańwdomuigraj trudno podważyć w mainstreamie.

Promujecie bandytyzm!

Pojawia się jednak pytanie o moralną stronę grania w tytuł, w którym wcielamy się w przestępcę. „Portal katolicki promuje recydywę i gorszące postawy” – polecą zaraz gromy! Otóż nie. Abstrahując od tego, czy granie w taką grę to grzech, albo cios w naszą wewnętrzną wrażliwość… Nawet abstrahując nawet od o. Szustaka, który gra na YouTubie w Uncharted i strzela do gostków w motorówkach… Chcemy zachęcić do czegoś innego. GTA V mimo iż leciwe, to aktualizowane jest regularnie wieloma modami, z których najpopularniejsze są te, które poprawiają jego wizualną stronę. Wygląda więc dalej świetnie!

Jeśli możesz pozyskać grę za darmo, skorzystaj z tego. Podziwiaj świat, zwiedzaj, spaceruj. Prowadź samochód zgodnie z przepisami 😉 Ponadto dostęp ma być też przyznany do GTA Online, a to otwiera jeszcze więcej możliwości. Może nawet dla ewangelizacji. Klany katolików na serwerach? Są także mody, w których możesz wcielić się policjanta, a nawet Supermana, więc masz okazję zrobić dla świata coś dobrego!

 

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.