19 maja| Wiadomości

Akcja “Spłaćmy dług wdzięczności” zakończona. Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję wsparcia ks. Maćka! Udało się zebrać aż 2950 zł! To wysoka kwota, […]

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję wsparcia ks. Maćka! Udało się zebrać aż 2950 zł! To wysoka kwota, pieniądze o jeszcze większej wartości z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie. Okazuje się, że dobre serce potrafi pokonać wiele kryzysów.

Co więcej, okazało się, że jedna z osób zaangażowanych w akcję przekazała prawdziwy bonus, czyli rower górski. Z pewnością nie zastąpi on sentymentalnej pamiątki ks. Maćka, ale umożliwi mu kontakt z dwoma kółkami, nawet jeszcze tu, w Kokotku, zaraz po zakończeniu obowiązkowej kwarantanny. Taki był od początku plan! Ofiarodawcą był komendant Policji w Oleśnie, pan Tomasz Kubicki (na zdjęciu z synem i ks. Maćkiem).

Dziękujemy raz jeszcze za solidarność z naszym wolontariuszem. Owocem akcji nie są tylko dary materialne, ale przede wszystkim świadectwo dobra i życzliwości.

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.