youtube.com
24 czerwca| Wiadomości

Katolicki styl życia, czyli jaki? Czy MWM trafiła w 10?

Nowy klip Ministranckiej Wytwórni Muzycznej śmiga już w sieci. Tym razem to autorski kawałek z profesjonalnym klipem. Sami oceńcie. Chłopaki […]

Nowy klip Ministranckiej Wytwórni Muzycznej śmiga już w sieci. Tym razem to autorski kawałek z profesjonalnym klipem. Sami oceńcie. Chłopaki nawijają o kato stylu życia. A dla Ciebie, co to oznacza?

Wydaje się, że panowie z Bogucic przekuli na współczesny język to, co jest sednem katolickiego stylu życia. Być dumnym ze swojej wiary, nie kryć się z nią, dawać przykład innym, a przy tym wszystkim pozostać normalnym, pozostać sobą. Bycie w Kościele albo we wspólnocie to nie siara, tylko spoko rzecz. Chłopaki nie kryją się z tym, że na Oazie być może znajdą życiową, drugą połówkę. I bardzo dobrze. Jeśli można iść drogą wiary z ukochaną osobą, to rewelacja!

Oczywiście indywidualny styl ma każdy swój własny. Nie wszyscy musimy jeździć pod kościół tuningowaną Hondą. Ale akurat ten motyw można chyba potraktować humorystycznie, bo NWM nie od dziś znana jest z poczucia humoru.

A co według Ciebie jest esencją katolickiego stylu życia? Jak Ty go realizujesz?

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.