22 listopada| Wiadomości

Adwent powinien być boski! Kalendarz na miarę naszej wiary

Miesiąc grudzień kojarzy nam się z adwentem, a w tym szczególnym czasie zazwyczaj dzieciom towarzyszy kalendarz adwentowy. Najczęściej taki z […]

Miesiąc grudzień kojarzy nam się z adwentem, a w tym szczególnym czasie zazwyczaj dzieciom towarzyszy kalendarz adwentowy. Najczęściej taki z czekoladkami prosto z supermarketowej półki. A gdyby taki kalendarz miał prawdziwie chrześcijańskie przesłanie oraz design?

Znaleźliśmy właśnie taki PRAWDZIWY KALENDARZ ADWENTOWY. Zobaczcie zresztą sami! – piszą na swoim fanpage’u DDM Pełni Życia z Gliwic.

Pomóż swojemu dziecku przygotować się na Boże Narodzenie dzięki pierwszemu chrześcijańskiemu kalendarzowi adwentowemu w Polsce:

24 okienka na każdy dzień grudnia aż do Świąt
24 pysznych czekoladek
24 zadania stworzonych specjalnie dla Twojego dziecka
7 kodów QR do filmików, które pomogą Twojemu dziecku lepiej przeżyć Adwent

Reklamuje swój produkt producent.

Kalendarze kupisz na stronie luxprom.com.pl, TUTAJ >>

Dodatkowym atutem zakupu jest okazja do wsparcia budowy DOMU DDM Pełni Życia. Kalendarz jest cegiełką na ten cel. Koszt jednego kalendarza to 20 zł + koszt wysyłki.

Źródło: Redakcja NINIWA / DDM Pełni Życia / luxprom.com.pl

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.