30 marca| Wiadomości

Buntownik na wakacjach z Jezusem. „Tydzień życia” na Netflixie [WIDEO]

Widoki jak nad Stawem Posmyk, entuzjazm i wakacyjne klimaty. Niech was nie zmyli ta scena. To nie Festiwal Życia, choć skojarzenie nie takie odległe...

Zbuntowany nastolatek łamie prawo i staje przed ważnym wyborem: może odbyć karę w poprawczaku lub udać się na chrześcijański obóz letni. Co tu wybrać… co tu wybrać? 😉

Fanatyczni chrześcijanie w autobusie w drodze do dziczy i on. Chłopak, który stracił rodziców, buntuje się na świat i buja się już po 22 domu zastępczym. To nie może być dobre połączenie. Nastawienie Willa zmienia się jednak, kiedy spotyka intrygującą dziewczynę. Okazuje się, że i ona zmaga się ze swoimi wyzwaniami. Czy pomogą sobie nawzajem? Czy cokolwiek może zmienić się tak naprawdę w ciągu jednego wakacyjnego tygodnia?

Nie da się nie zauważyć podobieństwa do naszego Festiwalu Życia. Pomijając już zabawy, warsztaty czy inne punkty programu, które możecie zobaczyć w trailerze, to i Festiwal Życia trwa tydzień i niejeden uczestnik wyznał, że odmienił jego życie.

Jak dobrze zauważa Hubert Piechocki z misyjne.pl film jest bardzo na czasie. Mamy Wielki Tydzień, a przesłaniem filmu jest myśl, że nasze życie może zmienić się w ciągu jednego tygodnia. Czy tak się stanie? Dużo zależy od nas!

Źródło: Redakcja NINIWA / misyjne.pl / youtube.com

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.