24 kwietnia| Wiadomości

Msza za maturzystów. Przygotuj się od każdej strony

"Maturzysto: nie pękaj!" - tak zapraszają organizatorzy wydarzenia na modlitwę za zdających egzaminy. Już jutro, 25.04, Msza w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Jeśli zdajesz w tym roku maturę: poproś o modlitwę i bądź z nami w katedrze. Jeśli chcesz wesprzeć tegorocznych zdających: prześlij do nas deklarację udziału w akcji modlitewnej i przyjdź do katedry razem z maturzystami. – zachęcają organizatorzy: DA Centrum, Katowickie duszpasterstwo akademickie i Młodzi dla Młodych.

Jeszcze dziś możesz zgłosić przy pomocy formularza (kliknij) deklarację potrzeby modlitwy lub gotowość do wsparcia modlitwą kogoś potrzebującego.

Msza św. odprawiona przez bpa Adama Wodarczyka w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach rozpocznie diecezjalny tydzień modlitwy w intencji tegorocznych maturzystów.

Źródło: facebook.com Młodzi dla Młodych / Redakcja NINIWA

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.