29 kwietnia| Wiadomości

„El Ristas” bawił nas do łez. Zmarł wczoraj po południu [WIDEO]

Znamy go z niezliczonej wersji przeróbek filmiku z podłożonymi tekstami najróżniejszych historyjek. Jego śmiech był zaraźliwy, a on sam śmiał się całym sobą.

Czy ktoś w ogóle wie, jak się nazywała ta ikoniczna twarz memowego świata? To Juan Joya Borja, komik znany jako El Ristas. Swojej wersji popularnego filmiku z jego udziałem doczekali się chyba wszyscy, programiści, miłośnicy iPhonów, kurierzy, studenci, a nawet wyborcy i koronawirus. Zaraźliwy śmiech nie ominął nikogo.

Komik zmarł wczoraj po południu w wyniku nawrotu choroby naczyniowej. Doniósł o tym ABC Sevilla, a memowy świat zareagował licznymi komentarzami.

Wydaje się, że najlepszym hołdem, który można złożyć El Ristas, to obejrzeć jeden z jego filmów i pośmiać się razem z nim. Zachęcamy do tego jednocześnie odsłaniając tajemnicę oryginalnego filmu i wesołej historii o pracy w knajpie przy plaży…

Źródło: Redakcja NINIWA / donald.pl / youtube.com

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.