8 maja| Wiadomości

Pełnoletni Jonasz wraca na ekrany. Drugi sezon o dorosłości i maturach

"Jonasz z 2b" to serial realizowany przez "Langustę na palmie". Każdy z 9 odcinków pierwszej serii miał ponad 100 tysięcy wyświetleń YouTube. Zapowiedziano drugi sezon pt. "Jonasz z maturalnej".

Pierwsza część serialu zawierała w sobie wszystko to, czym w naszych polskich realiach żyją nastolatkowie – świat rówieśników, pierwsze zauroczenie, mgiełka pierwszych papierosów, trudne relacje rodzinne, młodzieńczy bunt i poszukiwania siebie i sensu życia – pisze Anna Koźlik ze Stacji7.pl.

Nowy sezon ma opowiadać o wyzwaniach pełnoletności, maturze i życiowych decyzjach. Osią serialu jest zauroczenie Jonasza Magdą, koleżanką ze szkoły. To właśnie to uczucie jest motorem napędowym jego zmiany w życiu i odkryciem Boga. Oto trailer drugiego sezonu.

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć przygód młodego bohatera, to możecie zrobić to jednym ciągiem klikając na poniższą playlistę z youtube’a.

Źródło: Redakcja NINIWA / youtube.com / stacja7.pl

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.