27 października| OCM NINIWA

Duszpasterze młodzieży z całej Polski, spotkajmy się w Kokotku!

W listopadzie w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA odbędą się dwa ważne wydarzenia dla duszpasterzy młodzieży i powołań.

Najpierw w długi jesienny weekend, od 10 do 12 listopada, Kokotek będzie gościł uczestników 19. Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży – diecezjalnych duszpasterzy młodzieży oraz samych młodych.

Spotkanie pod hasłem „Kościół z młodymi – #wdrodzedolizbony” w dużej mierze będzie poświęcone przyszłorocznym Światowym Dniom Młodzieży, które odbędą się w stolicy Portugalii.

W ramach tego wydarzenia w czwartek wieczorem do kaplicy Świętych Młodzianków zostaną wprowadzone relikwie bł. Carlo Acutisa, które od września do końca listopada peregrynują po polskich diecezjach.

Zaraz później – od 14 do 17 listopada – w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Duszpasterzy Młodzieży i Powołań Zakonów Męskich i Żeńskich.

Wśród uczestników będą m.in. bp Grzegorz Suchodolski, dyrektor Biura ŚDM ks. Tomasz Koprianiuk, dziennikarz  Marcin Jakimowicz, który podejmie się oceny stanu wiary młodzieży czy Leszek Szczawiński i Ilona Świerad z Fundacji YAQ Projekt, którzy poprowadzą kurs duszpasterski pt. „Otwarte ramiona”.

Szczegóły, zapisy oraz pełny program dostępny w wydarzeniu:

III Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl

WYDARZENIA Czytaj więcej
NAJNOWSZE WPISY: