2 listopada| NINIWA Team

Festiwal Together i premiera książki z wyprawy na Nordkapp – już wkrótce!

Zapraszamy na VIII Festiwal Together "Wyprawy z wiarą"! Spotykamy się w sobotę 19 listopada w Kokotku. Bądź z nami!

Zastanawiasz się, jak to jest przejechać na rowerze przez pół Europy, żyć w kajaku, ścigać się autostopem albo ruszyć pieszo przez górskie pasma, niosąc cały swój dobytek tylko na plecach? Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki o szalonych przygodach, awariach i kontuzjach na trasie?

Zapraszamy wszystkich śmiałków, podróżników i ciekawych świata ludzi na spotkanie z uczestnikami akcji Together, którzy latem na różne sposoby przemierzali świat we wspólnej intencji z NINIWA Team – o pokój na świecie. Wierzymy, że wszystkim tym wyprawom towarzyszył Pan Bóg.

Festiwal Together to także moment prezentacji najnowszej książki z relacjami i wspomnieniami z wyprawy rowerowej NINIWA Team. Książka już się drukuje, żeby w dniu premiery była w całości, pachnąca świeżością i gotowa do oddania w Wasze ręce. Z nią w swym domowym zaciszu wyruszysz w kolejne tysiące kilometrów!

Spotykamy się w sobotę 19 listopada o 15.00 na Mszy w kaplicy Świętych Młodzianków przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku.

Później przenosimy się do hali sportowej w budynku obok:

  • 16.00 – prezentacja wyprawy pieszej,
  • 16.45 – prezentacja wyprawy rowerowej i premiera książki,
  • 17.30 – prezentacje grup Together,
  • 19.00 – impreza.

Widzimy się w Kokotku!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl

WYDARZENIA Czytaj więcej
NAJNOWSZE WPISY: