25 stycznia| Festiwal Życia

Warsztaty muzyczne Festiwalu Życia – zagraj i zaśpiewaj z naszym zespołem

W ostatni weekend lutego w Kokotku znów zabrzmią hymny Festiwalu Życia, a także hymn Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie! Zapraszamy na wyjątkowe, organizowane po raz pierwszy warsztaty muzyczne z zespołem, który animuje muzycznie nasz festiwal.

To niepowtarzalna okazja, by wraz z twórcami i wykonawcami nauczyć się śpiewać/grać utwory, które kojarzycie z kolejnych edycji Festiwalu Życia i tegorocznych ŚDM! Warsztaty odbędą się oddzielnie w części wokalnej i instrumentalnej, a zakończymy je wspólnym koncertem, który będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty wokalne kierujemy do śpiewających młodych, którzy zainteresowani są muzyczną stroną Festiwalu Życia, a także tych, którzy Festiwalu Życia nie znają. Poznacie „z bliska” hymny festiwalowe, hymn Światowych Dni Młodzieży 2023 i inne pieśni, które usłyszeć można na Festiwalu Życia. Poruszymy tematy związane z teoretycznymi podstawami wokalnymi, pokażemy Wam ćwiczenia oddechowe i dykcyjno-artykulacyjne. Zajmiemy się pracą w głosach, a także opowiemy jak wygląda praca zespołu wokalnego podczas tak dużego festiwalu.

Warsztaty instrumentalne zaoferują naukę gry hymnów i piosenek Festiwalu Życia oraz Światowych Dni Młodzieży 2023 na gitarze akustycznej, elektrycznej, ukulele. W zależności od oczekiwań warsztaty mogą pójść w różnych kierunkach – harmonia/akordy, improwizacja, nauka gry ulubionych piosenek, tworzenie własnych. Zapraszamy nie tylko gitarzystów – to będzie po prostu szeroko rozumiana przygoda z muzyką!

Warsztaty wokalne poprowadzą Agata Mucha i Kamil Milczarek, akompaniuje Karol Makowski. Warsztaty muzyczne poprowadzi Adam Szewczyk. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania!

Zarejestruj się już teraz!

Warsztaty muzyczne Festiwalu Życia

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl