21 kwietnia| Festiwal Życia

Zespół 3 Dni 3 Noce nagrywa płytę!

W warszawskim studiu Źle i Tanio zespół 3 Dni 3 Noce, który animuje muzycznie Festiwal Życia, nagrywa swoją pierwszą płytę, na której znajdą się wszystkie dotychczasowe hymny festiwalowe i nie tylko!

3 Dni 3 Noce to kilkunastoosobowy zespół, który powstał w 2018 roku na potrzeby oprawy muzycznej Festiwalu Życia w Kokotku. To właśnie oni nagrywają festiwalowe hymny oraz śpiewają podczas Mszy Świętych i nabożeństw w trakcie wydarzenia. Jednak jeszcze do niedawna nie posiadali nawet swojej nazwy. To właśnie się zmieniło, więc przyszedł czas na nagranie pierwszej płyty!

Więcej o powstaniu i nazwie zespołu 3 Dni 3 Noce pisaliśmy tutaj:

3 Dni 3 Noce – zespół muzyczny Festiwalu Życia ma swoją nazwę i… nagrywa płytę!

Nagrania w studio to dopiero pierwszy krok do powstania płyty. Po drodze do finiszu są jeszcze miks, mastering, tłoczenie, dystrybucja… oraz wiele, wiele innych. To wszystko wymaga nie tylko czasu, ale i ogromnych nakładów finansowych. Dlatego zespół uruchomił zbiórkę, dzięki której każdy może dołożyć swoją cegiełkę (albo raczej: nutkę, akord, akompaniament…) do nagrywanej płyty.

Zrzutka na płytę 3 Dni 3 Noce

Premiery pierwszej płyty 3 Dni 3 Noce możecie spodziewać się już na najbliższym Festiwalu Życia. KUP BILET i nie przegap ani chwili!


Zobacz zdjęcia ze studia:

Zespół 3 Dni 3 Noce – nagrania w studiu

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl