29 kwietnia| NINIWA Team

Zobacz TE ZDJĘCIA, a zapragniesz kebaba wprost z tureckich gór!

Majówka już w drodze? Na grillu skwierczą kiełbaski, na stół wjeżdżają kolejne półmiski typowej sałatki jarzynowej, dokoła leje się tania cola z marketu i pomarańczowy sok caprio? Po zobaczeniu tych zdjęć w Twojej głowie będzie już tylko jedno: Marsz Turecki po KEBABA.

W majowy weekend będzie wiele spotkań, wypraw w góry, nad jezioro i na grilla. Dlatego chcemy wyostrzyć Wam wyprawowy apetyt, podając nieco więcej informacji o wrześniowej wędrówce i trochę zdjęć. Jakie widoki i wyzwania czekają na piechurów NINIWA Team w Turcji?

Obejrzyj fragment trasy, klikając w pinezki zobaczysz zdjęcia z poszczególnych miejsc:

Powered by Wikiloc

Już pakujesz plecak i ostrzysz zęby na tureckiego kebaba? Poznaj jeszcze plan całej trasy!

Start 30 sierpnia wieczorem. Z Kokotka wyjeżdżamy do Wrocławia, a stamtąd lecimy do Kutaisi. Po noclegu w Batumi i pokonaniu pierwszego odcinka busami, czeka nas – w zależności od wariantu – 400 lub 430 km wędrówki po tureckich górach do Morgul lub Artvin. Po drodze małe osady, wsie lub miasta. Przed powrotem do Polski jeden dzień na plaży. Kończymy 29 września.

Trasa marszu:

Jak wziąć udział w pieszej wyprawie NINIWA Team do Turcji?

  1. Napisz maila na info@niniwateam.pl z informacją o chęci udziału w wyprawie (obowiązuje kolejność zgłoszeń).
  2. Przejdź wyprawę przygotowawczą do Czech (Beskid Śląski, Beskid Śląsko-Morawski, Międzygórze Jabłonkowsko-Koniakowskie – od wieczora 23 czerwca do popołudnia 25 czerwca). Dla osób, dla których wyprawa przygotowawcza okaże się ponad siły, mamy propozycje krótszych wypraw (np. Wiosna Ludów).
  3. Do 10 dni po wyprawie przygotowawczej potwierdź chęć udziału w tureckiej przygodzie poprzez wpłatę całej kwoty za udział w wyprawie.

Podejmij decyzję, namów znajomego i wyruszcie na Marsz Turecki. W końcu co dwa kebaby to nie jeden!

Wszystkie najważniejsze informacje o wyprawie znajdziesz tutaj:

Wyprawa piesza NINIWA Team. Najważniejsze informacje

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl