24 maja| Wiadomości

Hillsong United. Pierwszy i jedyny koncert w Polsce!

Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 9 czerwca o 19.00 w Arenie Gliwice. Oprócz koncertu jest coś jeszcze!

Co to jest Hillsong?

To odpowiadający współczesnej kulturze sposób wielbienia Boga. Kiedyś były chorały, kantaty i pieśni liturgiczne. Dzisiaj też są, ale są też popowo-rockowe songi grane z dużym rozmachem, na dużych scenach i dla dużej publiczności.

Hillsong to nazwa jednej z protestanckich denominacji, ale też nazwa zespołu, który ten współczesny, porywający kanon uwielbienia stworzył i spopularyzował na całym świecie.

Hillsong United nareszcie w Polsce!

To pierwsza i jedyna okazja by usłyszeć tą legendarną formację w naszym kraju. Australijski zespół jest absolutnym numerem 1 nie tylko muzyki CCM: na jego występach spotykają się ludzie różnych wyznań, także niewierzący, zarówno młodzież, jak i pokolenie ich ojców, a nawet dziadków.

Hillsong United to przepełnione energią i radością show współtworzone z widzami. Tworzą go ludzie młodzi, którzy na początku swojej kariery występowali z zespołem jako wolontariusze. Australijczycy śpiewając i grając głoszą Dobrą Nowinę w sposób, który jednoczy wszystkich nie tylko pragnących żyć w lepszym świecie, ale i tych, którzy chcą go współtworzyć.

Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 9 czerwca o 19.00 w Arenie Gliwice!

Dostępne bilety:

Oprócz koncertu jest coś jeszcze!

Przed koncertem organizatorzy zorganizowali extra spotkanie dla całego środowiska autorów piosenek, liderów uwielbienia i muzyków z zespołem Hillsong United. W programie spotkania:

  • integracja środowiska
  • spotkanie z zespołem Hillsong United
  • Nowe pieśni na nowe czasy: wizja tego, co robi Bóg w naszym kraju i jak możemy z Nim współpracować

Jeśli jesteś muzykiem, songwriterem, organizujesz spotkania uwielbienia i jeśli chciałbyś do tego wyjątkowego spotkania dołączyć to:

  1. Zarejestruj się na spotkanie pod tym linkiem: https://forms.glej8Sq73EQ2LxUvv5z9
  2. Jeżeli masz pytanie do Hillsong United, to zapisz je w formularzu (wybierzemy kilka z nich i zadamy je zespołowi podczas spotkania)
  3. Kup bilet na spotkanie pod tym linkiem: https://sklep.ebilet.pl/230246530949316657
  4. Bilet na spotkanie jest ważny WYŁĄCZNIE razem z biletem na koncert Hillsong United. Jeśli nie masz biletu to tutaj kupisz bilet na koncert Hillsong United

Krótko mówiąc: będzie się działo!

 

Adam Szewczyk

Gitarzysta, kompozytor, aranżer, felietonista. Człowiek o wielkiej ciekawości świata patrzący na rzeczy racjonalnie i przez pryzmat wiary. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wieloletni jej wykładowca.