6 czerwca| OCM NINIWA

Święcenia kapłańskie dk. Karola Chmiela w tę sobotę w kaplicy OCM NINIWA!

Nie w katedrze, nie w bazylice ani sanktuarium, lecz w kaplicy Świętych Młodzianków przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA święcenia kapłańskie przyjmie diakon Karol Chmiel, uczestnik kilku wypraw NINIWA Team, który właśnie na rowerze poznał misjonarzy oblatów.

Karol Chmiel poznał oblatów i NINIWĘ jako świeżo upieczony absolwent liceum podczas Wyprawy w Nieznane w 2014 roku. Wtedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego „Nieznane” nie zakończy się wraz z ostatnim kilometrem wyprawy w Kokotku, podobnie jak zapewne nie zakończy się również wraz z przyjęciem święceń… też w Kokotku.

Święcenia kapłańskie dk. Karola Chmiela odbędą się w najbliższą sobotę 10 czerwca o 14:00 w kaplicy Świętych Młodzianków przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA.

Święceń udzieli nowy biskup gliwicki Sławomir Oder. Uroczystość jest otwarta. Do udziału zapraszamy szczególnie wszystkie osoby związane ze wspólnotą NINIWY oraz wyprawami NINIWA Team! Zaś wszystkim, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Mszy Świętej, polecamy Karola modlitwie. Wypatrujcie relacji na naszej stronie!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl