21 grudnia| Festiwal Życia

Ostatnie dni zapisów na rekolekcje Alfa i Omega oraz Sylwestra!

Rekolekcje i impreza sylwestrowa cieszą się ogromnym zainteresowaniem – dokładamy dodatkowe miejsca, ale znikają one bardzo szybko! Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Przestań na chwilę myć okna i szorować podłogi. Jezus nie urodził się w lśniącym pałacu, lecz w brudnej stajence – i stało się to ponad 2000 lat temu. Teraz chce narodzić się w Twoim sercu!

Posprzątać trzeba, ale dobrym przeżyciu okresu Bożego Narodzenia bardziej od wypucowanego domu pomogą Ci rekolekcje Alfa i Omega (28–31 grudnia) na zakończenie roku. Pogłębisz tematykę ostatniego Festiwalu Życia i gładko wejdziesz w rozważania wprowadzające w treść przyszłorocznego festiwalu. Przygotowaliśmy ciekawe konferencje!

UWAGA: zapisy na rekolekcje Alfa i Omega zamykamy w porze wieczerzy wigilijnej, czyli wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki na niebie!

Alfa i Omega

Co dalej? Oczywiście – święta, święta i… Sylwester! Jeśli jeszcze tego nie wiesz, zdradzamy: nie ma lepszej imprezy sylwestrowej od tej w klimacie Festiwalu Życia, nie ma lepszego miejsca na powitanie Nowego Roku niż Kokotek!

W programie: zabawa rozkręcana przez znanego z festiwalowej sceny DJ-a Tomka Cichego, dobre jedzenie, noworoczna Msza św. po północy i jeszcze więcej dobrej zabawy aż do rana!

@festiwal_zycia

Tańce, jedzenie, tańce, Msza Święta, tańce, jedzenie, tańce! 🪩 Sylwester Festiwalu Życia – nie może Cię zabraknąć! 💥 Cena: 180 zł za osobę 📍Kokotek, Oblacka Przystań Zapisy na wydarzenia.niniwa.pl 📲 #festiwalzycia #kokotek #sylwester #niniwa #taniec #zabawa #planynasylwestra

♬ dźwięk oryginalny – Festiwal Życia w Kokotku

UWAGA: Zapisy na Sylwestra zamykamy wraz z opróżnieniem lodówki z resztek po Wigilii, czyli na koniec drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia!

Sylwester 2023/2024

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl