30 stycznia| OCM NINIWA

W Kokotku spotyka się Rada KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży. O czym rozmawiają biskupi?

Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku po raz pierwszy jest gospodarzem spotkania rady Konferencji Episkopatu Polski.

W dwudniowym spotkaniu (30–31 stycznia) uczestniczy kilku biskupów na czele z przewodniczącym rady bp. Grzegorzem Suchodolskim, duchowni i świeccy konsultorzy oraz zaproszeni goście.

Wśród omawianych spraw są m.in. przygotowania do tegorocznej Lednicy, Strefy Chwały i Festiwalu Życia w Kokotku, projekty prowadzone przez Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM oraz inne inicjatywy Kościoła katolickiego w Polsce związane z duszpasterstwem młodzieży, studentów i powołań. Nie zabraknie także aktualnych tematów związanych z towarzyszeniem młodym ludziom oraz z wyzwaniami, jakie stają obecnie przed duszpasterstwem młodzieży w naszym kraju.

Po Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży w listopadzie 2022 roku czy corocznych edycjach Zakonnego Forum Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań, spotkanie rady jest kolejnym ważnym wydarzeniem w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA, na którym dokonuje się wiele istotnych rozmów dotyczących duszpasterstwa młodzieży w Polsce.

Zobacz zdjęcia:

Rada KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży w Kokotku [ZDJĘCIA]

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl