5 lutego| NINIWA Team

Dlaczego warto pojechać na rowerze do Baku?

Trzy powody, dla których trzeba rozważyć udział w wyprawie NINIWA Team w 2024 roku!

1. Znów poczujesz się jak w dniu 18. urodzin

To 18. wyprawa rowerowa NINIWA Team. Bez znaczenia zatem czy od Twojej osiemnastki minął miesiąc, rok, czy może nawet drugie tyle – na starcie (i w trakcie, i u celu…) wyprawy znów będziesz świętować pełnoletniość!

2. Złapiesz opaleniznę na sierpniowy ślub koleżanki

Masz już upatrzoną kreację i chcesz błyszczeć na weselu brązowym odcieniem skóry niczym latynoska modelka (dotyczy pań) lub oczarować wszystkie dziewczyny na parkiecie opalenizną wyraźnie kontrastującą z bielą koszuli i Twoich zębów jak Christiano Ronaldo (dotyczy panów)? Lepszej okazji nie znajdziesz, ale rób to z głową! Przestrogą niech będzie fragment relacji z zeszłorocznej wyprawy:

W tym miejscu należy opowiedzieć koszmar pewnej kobiety zaproszonej na ślub. Otóż Manuela, towarzyszka naszej rowerowej doli, na wyprawę wybrała się z motywacją uzyskania podczas tego miesiąca idealnej opalenizny – i z pełnym wyposażeniem, jakie miało jej w osiągnięciu tego celu pomóc. Niestety już drugiego dnia pedałowania pomyliła krem przed opalaniem z kremem po opalaniu. Efekty okazały się wprost oszałamiające.

3. W trzy tygodnie posiądziesz wszystkie zdolności skauta i MacGyvera naraz

Nauczysz się sklejać pękniętą ramę roweru taśmą klejącą, jechać przez 10 km mając do dyspozycji 50% pedałów, walczyć z nocnymi podtopieniami namiotu albo zdobywać prowiant z kontenerów na odpady na zapleczach marketów znanych sieci. Jak widzisz, są to same niezbędne w codziennym życiu umiejętności.

Bonus

Spotkanie organizacyjne przed wyprawą rowerową NINIWA Team do Azerbejdżanu odbędzie się w najbliższy piątek, 9 lutego, o 19:00 w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. Limit miejsc na wyprawie wynosi 20 osób. W przypadku większej liczby chętnych obecni na spotkaniu mają pierwszeństwo udziału (o ile przejadą dwie wyprawy przygotowawcze). Więcej szczegółów tutaj:

Wkrótce spotkanie organizacyjne przed wyprawą rowerową NINIWA Team!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl