1 kwietnia| Wspólnota

Za miesiąc Zjazd NINIWY w Grotnikach. Niech zaiskrzy!

W długi weekend majowy spotkajmy się w samym sercu Polski! 1 maja Grotniki niedaleko Łodzi zadebiutują na oblackiej mapie kraju w roli gospodarza 40. Zjazdu NINIWY! Wiesz, co Cię czeka?

To będzie 40. Ogólnopolski Zjazd NINIWY. Gospodarzem spotkania młodzieżowych wspólnot NINIWY działających przy oblackich parafiach w całej Polsce tym razem będzie parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Grotnikach (archidiecezja łódzka).

Temat najbliższego spotkania dotyczy powołania. – Zjazd będzie poświęcony życiowej misji każdego z nas. Posłuchamy świadectw ludzi świeckich, zakonników i księży oraz dowiemy się, w jaki sposób rozpoznać, do czego w życiu zaprasza nas Pan Bóg – zapowiada o. Patryk Osadnik OMI.

Na każdym zjeździe jest od 200 do 300 młodych. Nie zabraknie przestrzeni do spotkań, ciekawych zajęć, warsztatów, atrakcji, gości, zabawy i modlitwy. Będzie tez okazja, by zwiedzić Łódź i poznać nieco historii tego ciekawego miasta. Nie zabraknie modlitwy, Eucharystii, wieczoru uwielbienia i… potańcówki. Przyjedź i Ty!

Zjazd NINIWY potrwa od 1 do 4 maja. Zapisy są prowadzone u duszpasterzy ze wspólnot NINIWY w poszczególnych miastach.

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl