14 maja| NINIWA Team

„Cztery ołtarze” i „Wrześniowe Taterki”. W wysokie góry z NINIWĄ!

Zapraszamy na mocne wędrówki wysokogórskie w ramach Górskiej NINIWY! Wyruszamy na przełomie maja i czerwca oraz we wrześniu.

Cztery ołtarze. 29 maja–1 czerwca

Przełom maja i czerwca, to wspaniały czas, by wyruszyć w Tatry! W weekend Bożego Ciała zapraszamy Cię, byś wyruszył z nami z procesją do… 4 szczytów. Przyjeżdżamy do Zakopanego już w środę wieczorem, w czwartek ruszamy na szlak i po drodze – jak na procesji – odczytujemy Ewangelię na 4 szczytach.

W piątek dodatkowy dzień chodzenia. Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia pobytu do niedzieli.

Górska NINIWA | Cztery Ołtarze

„Wrześniowe Taterki”. 9–14 września

We wrześniu, kiedy górskie szlaki zaczynają powoli się wyludniać, a studenci mają jeszcze wakacje, zapraszamy Was w Tatry! Zjeżdżamy się w poniedziałek wieczorem, a wyjeżdżamy w sobotę po śniadaniu. To daje nam w sumie 4 pełne dni w górach.

Kierunki oczywiście zależą od pogody i od kondycji uczestników, ale będziemy celować w Jarząbczy Wierch, Czerwone Wierchy, Zawrat, Szpiglasowy Wierch…

Górska NINIWA | Wrześniowe Tatry

To warto wiedzieć przed zapisaniem się

Mamy zapewniony dostęp do wyposażonej kuchni. Warto zabrać zapasy, bo w Boże Ciało sklepy będą zamknięte. Można gotować samemu, można dobrać się w grupy, a może znajdzie się jakiś kucharz, który podejmie się szalonego zadania gotowania dla nas wszystkich?

Ważne, żeby mieć albo doświadczenie chodzenia po górach, albo kondycję, która pozwoli przejść dziennie ok. 20 km z 1200–1500 m przewyższeń!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl