19 czerwca| Wiadomości

To największa na świecie flaga z wizerunkiem Najświętszego Serca Pana Jezusa

Wywiesiła ją na swoim terenie amerykańska firma, właściciele czują dumę i chcą kontynuować nową tradycję.

Rodzinna firma Bavarian Waste z Walton w stanie Kentucky, znana z produkcji kontenerów, zyskała uwagę mediów po zakupie i wywieszeniu największej na świecie flagi Najświętszego Serca Pana Jezusa. Symbolizująca nieskończoną miłość i miłosierdzie, flaga o wymiarach 10 na 15 metrów została poświęcona przez ks. Stephena Stanicha podczas uroczystości z udziałem ponad 600 osób.

Założyciel firmy, James Brueggemann, podkreśla, że jego 63-osobowe przedsiębiorstwo, prowadzone przez pięć pokoleń, ma na celu nie tylko prowadzenie biznesu, ale także promowanie wartości katolickich i panowania Chrystusa Króla w społeczeństwie. Firma, która przetrwała Wielki Kryzys i ewoluowała z transportu do utylizacji odpadów, jest przykładem zaangażowania w służbę Bogu i społeczności.

Brueggemann, określający się jako katolik tradycjonalista, planuje aktualizować flagę co miesiąc, aby podkreślić jej znaczenie i kontynuować misję firmy. Wydarzenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, a materiał video z ceremonii szybko zyskał popularność.

Zobacz również:

Żona sędziego Sądu Najwyższego USA chce wywieszenia flagi Najświętszego Serca Pana Jezusa zamiast symboliki gejowskiej

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl