Druga wyprawa przygotowawcza za nimi! Moment decyzji jest teraz
W weekend rowerzyści ukończyli drugi wyjazd przygotowawczy przed wyprawą NINIWA Team do Grecji. Uczestnicy mają teraz ostatnie chwile na ostateczną decyzję: jadę czy nie jadę? Poznajcie relację jednej z rowerzystek.
Kolejna wyprawa przygotowawcza za mną. To zaledwie trzy dni wspólnego podróżowania, a tak wiele lekcji mogę z niej wyciągnąć. Każda chwila, to nauka o sobie, swoich możliwościach, o innych, o tym jak współpracować w jednym teamie, jak cieszyć się i przeżywać trudne chwile RAZEM.
Nie ważne było dokąd pojedziemy, jakie będziemy pokonywać przewyższenia, jaka będzie pogoda lub gdzie będziemy spać. O to wszystko zatroszczył się Bóg działający przez drugiego człowieka. Istotna była otwartość. Jestem pełna wdzięczności, że mogłam to zobaczyć i doświadczyć. Pełne mądrości rozmowy, słowa pocieszenia, dzielenie się tym, co się ma, pomoc w nagłych wypadkach, ręka na plecach gdy brak już siły na podjazdach… wzruszające.
A to dopiero początek wspólnej drogi przez ŻYCIE z perspektywy dwóch kółek. Nie mogę się doczekać nabywania kolejnych doświadczeń z wyprawy do Grecji!
Cecylia Wielgus
Bilans dni:
- dystans: 420 km
- suma przewyższeń: 4455 m
- kraje: Polska, Czechy, Słowacja
Zobacz zdjęcia:
