23 lipca| NINIWA Team

Teamowicze już gotowi do startu! Czy i Ty uratujesz Europę?

Rowerzyści NINIWA Team już drżą w blokach startowych, bo na horyzoncie już widzą start. Niektórzy już pewnie są gotowi, inni […]

Rowerzyści NINIWA Team już drżą w blokach startowych, bo na horyzoncie już widzą start. Niektórzy już pewnie są gotowi, inni są w proszku. Za 6 dni, 29 lipca o 7.00 rano padnie komenda „wyjazd!” i z pieśnią na ustach, żegnani przez swoich najbliższych, Teamowicze wyruszą na kolejną wyprawę!

Tegoroczny cel to odwiedzenie trzech ostatnich, niezdobytych przez NINIWA Team, państw w Europie: Mołdawii, San Marino i Danii. Przy okazji zaliczymy kilka wcześniej zdobytych krajów, a łączna liczba państw które odwiedzimy wyniesie 12, czyli tyle ile gwiazd ma flaga Europy.

Wyprawa jest symboliczna. Przemierzymy Europę wzdłuż i wszerz, od wschodu po zachód, od południa po północ, zetkniemy się z różnorodnymi państwami i kulturami, a modlić będziemy się o coś, co mimo różnic ma połączyć Europę – o jedność w czynieniu dobra poprzez nawrócenie do Jezusa, będziemy swój trud ofiarować w intencji o nawrócenie Europy.

Jeśli nie możesz jechać z nami – możesz jechać/biegać z nami! Zachęcamy wszystkich do włączenia się w Akcję Ratunkową – kilometry modlitwy za Europę. 1 km to jedna „Zdrowaśka” w intencji Europy. Można zaangażować się zarówno w zdobywanie kilometrów za pomocą aplikacji Endomondo, jak i w modlitwę i razem z nami wziąć udział w akcji ratowania Europy.