28 maja| NINIWA Team

Wyprawa rowerowa 2020

W kwietniu z związku z epidemią, niestety musieliśmy odwołać wyprawę rowerową NINIWA Team do USA i Kanady. Sytuacja jednak się […]

W kwietniu z związku z epidemią, niestety musieliśmy odwołać wyprawę rowerową NINIWA Team do USA i Kanady. Sytuacja jednak się zmieniła. Częściowo zniesione pod koniec maja obostrzenia stwarzają przestrzeń, żeby w 2020 roku wyprawa rowerowa NINIWA Team się odbyła!

Wyznaczamy nowy cel! Wyprawa rowerowa 2020 odbędzie się na krańce Polski. Jej celem będzie odwiedzenie wszystkich oblackich domów oraz zdobycie najbardziej wysuniętych na północ, południe, wschód i zachód punktów naszego kraju. Odwiedzenie wszystkich domów oblackich będzie miało charakter symboliczny – w tym roku polska Prowincja Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej obchodzi swoje stulecie i właśnie w intencji prowincji i posługujących w niej oblatów pojadą rowerzyści.

Zapisy na wyprawę są otwarte. Żeby wziąć w niej udział należy przejechać dwie wyprawy przygotowawcze. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych decydowała będzie kolejność zgłoszeń. Za zgłoszenie uznaje się wysłanie maila na adres info@niniwateam.pl

Termin wyprawy: 20.07-14.08

Dystans: ~3400 km (mapa poglądowa)

Wyprawy przygotowawcze: 

  • I wyprawa przygotowawcza 10-14.06 (spotkanie w OCM w środę wieczorem, wyjazd w czwartek (Boże Ciało) rano)
  • II wyprawa przygotowawcza 2-5.07 (spotkanie w OCM w czwartek wieczorem, wyjazd w piątek rano)

Limit uczestników: 30

Ostateczna decyzja o organizacji wydarzenia podejmowana będzie bezpośrednio przed planowanym terminem rozpoczęcia wydarzenia, z uwzględnieniem wszystkich zaleceń sanitarnych i obostrzeń związanych z epidemią. Priorytetem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.