Archiwum NINIWY
24 sierpnia| Wspólnota

Zakończyliśmy rekolekcje NINIWA Dance

W zeszłym tygodniu (17-22.08) odbyły się rekolekcje NINIWA Dance. 20 uczestników przez tydzień ćwiczyło swoją technikę i wytrzymałość pod czujnym […]

W zeszłym tygodniu (17-22.08) odbyły się rekolekcje NINIWA Dance. 20 uczestników przez tydzień ćwiczyło swoją technikę i wytrzymałość pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów. Dawkę duchowej treści zapewnił o. Dominik Ochlak OMI.

Rekolekcje połączone z kursem tańca mogą brzmieć lekko, ale to tak naprawdę niezły wycisk. Poranna rozgrzewka, dwa treningi tańca w dzień i wieczorny trening wytrzymałościowy „zmęczyły” nawet najsilniejszych. To w połączeniu z dawką treści duchowej daje niesamowite owoce. Jakie? Tego dowiemy się dokładnie już niedługo od samych uczestników, kiedy prześlą nam swoje relacje. Z tych pierwszych nieoficjalnych wiemy, że część z nich zdążyła już wykorzystać nowo nabyte umiejętności na weselu w sobotę :). Jak do nas pisali – warto było!

Jak relacjonuje na gorąco po zakończonych rekolekcjach o. Dominik – Tydzień był bardzo aktywny, trenowaliśmy prawie do omdlenia. Ale zmęczenie fizyczne zawsze otwiera duchowo i pomaga przeżywać różne wydarzenia i to bardzo cieszy.

Co więcej można dodać? Zapraszamy za rok!

Więcej relacji już wkrótce na www.niniwa.pl!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.