4 lutego| OCM NINIWA

Przekaż 1% podatku na NINIWĘ

Zbliża się czas rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% na NINIWĘ!

Jak co roku, przy rozliczeniu podatku z urzędem skarbowym możesz wesprzeć NINIWĘ. Ciebie to nic nie kosztuje, a nam bardzo pomaga realizować misję. Rekolekcje, Festiwal Życia, wyprawy rowerowe, wolontariat misyjny, Oblackie Centrum Młodzieży, www.niniwa.pl. Wszystko co robimy, robimy dla Was.

Przy rozliczeniu, wystarczy, wpisać nasz nr KRS 0000365792 w odpowiednim polu! Najszybciej, najprościej i najskuteczniej rozliczysz się za pomocą portalu podatki.gov.pl. Od 15 lutego 2021, po zalogowaniu na portal, znajdziesz na nim wszystkie swoje pity za zeszły rok. W większości przypadków, żeby się rozliczyć, wystarczy kilka kliknięć. Warto nie zapomnieć o wsparciu wybranej organizacji pożytku publicznego, wpisując KRS w odpowiednim polu.

To nie wszystko. Jeżeli na co dzień wspierasz finansowo organizacje pożytku publicznego, podmioty kościelne lub oddajesz krew, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Swoją pomoc możesz odliczyć od podatku. Poniżej możesz sprawdzić, czy któreś z tych ulg Ci przysługują.

Darowizny po chrześcijańsku, czyli kto daje – otrzymuje!

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.

WYDARZENIA Czytaj więcej
PRZECZYTAJ TAKŻE