5 kwietnia| NINIWA Team

Akcja Together – Misja J 21

Ogłaszamy akcję Together 2021! Wiele wypraw, ale jedna intencja. Różne formy podróżowania, ale jeden Bóg. Tegoroczne hasło: Misja J 21

Za rodziny

Wszystkie wyprawy w ramach tegorocznej akcji Together pojadą w intencji za rodziny. Dlaczego? Trwa ogłoszony przez papieża Franciszka rok rodziny. Wiemy też jak ważna jest rodzina, szczególnie dzisiaj, dlatego chcemy nasz trud ofiarować właśnie w intencji rodzin.

Ze świętym Józefem

Patronem tegorocznej akcji Together nie może być nikt inny jak święty Józef – patron i.in. rodzin i Kościoła. Rola jaką odegrał z życiu świętej Rodziny była ogromna – przyjęcie ciężarnej Maryi do swojego domu, podróż do Betlejem, szukanie miejsca narodzin Jezusa, ucieczka przed siepaczami Heroda do Egiptu i ostatecznie powrót do Nazaretu. To prawdziwy wzór odwagi, mądrości i troski o rodzinę.

Poza tym, akurat w Kościele nachodzą się rok rodziny i rok świętego Józefa. Papież Franciszek nie mógł lepiej tego wymyślić. 🙂

Together

Idea akcji Together pozostaje bez zmian. Jeżeli planujesz wyprawę – sam lub z grupą, niezależnie od formy jaką ona przybierze, możesz dołączyć się do akcji i swój trud drogi ofiarować we wspólnej intencji. Rowerem, pieszo, autostopem, kajakiem… Czuj się wolny w wymyśleniu swojej formy podróżowania.

Na jesień, wszystkie grupy, które brały udział w akcji Together są zaproszone do udziału w festiwalu Wypraw z Wiarą, podczas którego każdy może się podzielić doświadczeniem swojej wyprawy.

Trzonem akcji Together są dwie wyprawy NINIWA Team – rowerowa na Nordkapp i piesza do Gruzji.

Jeżeli chcesz dołączyć do akcji Together napisz do nas na info@niniwateam.pl. Zapoznaj się również z regulaminem akcji Together.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.

WYDARZENIA Czytaj więcej
PRZECZYTAJ TAKŻE