2 listopada| Wspólnota

Listopad w NINIWIE. Będzie się działo!

Uroczystością Wszystkich Świętych rozpoczęliśmy listopad! A w listopadzie będzie się działo. Warto skorzystać z propozycji NINIWY, szczególnie teraz, kiedy ciemno robi się już po szesnastej i nie wiadomo co robić z resztą dnia.

Zjazd NINIWY w Obrze

W połowie listopada spotkamy się na 35. Zjeździe NINIWY! Tym razem w oblackim seminarium w Obrze. Miejsce ciekawe, ze względu na samo seminarium i piękne ze względu na otoczenie. Zapisz się u swojego duszpasterza!

Premiera Książki z wyprawy rowerowej i opowieści z pieszej wyprawy

27.11 spotkamy się w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w klimacie wypraw. Spotkanie rozpoczną piechurzy, którzy opowiedzą o swojej pieszej wyprawie po Gruzji. Po nich o wyprawie po Ukrainie opowiedzą rowerzyści i świat ujrzy książkę z tegorocznej wyprawy! Szczegóły wydarzenia znajdziesz tutaj.

Impreza Andrzejkowa

Imprezę poprowadzi niezawodny DJ Tomek Cichy, którego możecie znać z Festiwalu Życia, zabaw sylwestrowych w Kokotku czy innych imprez w OCM-ie. Dobra zabawa gwarantowana! Zapisz się na wydarzenie już teraz.

Pasja Eugeniusza

Przetrwałeś Burzę? Czas na Pasję Eugeniusza! Masz w sobie pasję? Jeśli tak, to świetnie. Jeśli nie, masz szansę odkryć ją na trzecim weekendzie formacyjnym NINIWY w Kokotku. Uwaga! W tym roku nie planujemy osobnego terminu dla Czteropasmówki NINIWY, ale mechanikę tej metody ewangelizacji przedstawimy w czasie Pasji Eugeniusza. Więcej o Pasji Eugeniusza znajdziesz tutaj.

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.