14 listopada| Wspólnota

Trzeci dzień Zjazdu NINIWY

Dzisiejszy dzień rozpoczął się bardzo interesująco. Po śniadaniu pośpiesznie wsiedliśmy do autokaru i żądni przygód ruszyliśmy na wycieczkę do pobliskiego Wolsztyna.

Na miejscu czekała nas świetna zabawa, którą dostarczyła nam gra terenowa w zabytkowej parowozowni. Ogromną atrakcją okazało się również samo zwiedzanie miasta, które oczarowało nas swoim niepowtarzalnym klimatem i bogactwem unikatowych zabytkowych budowli. Po powrocie do Obry czekał na nas ciepły bigos, który po tak aktywnym poranku smakował naprawdę dobrze.

Po obiedzie odwiedził nas ciekawy gość – p. Monika, która na swoim instagramie zdobyła ponad 250 tysięcy obserwujących. Opowiedziała nam o swojej działalności w sieci, nawróceniu i przede wszystkim o swojej ogromnej i szczerej miłości do jej dzieci. Pracowaliśmy również w grupach, rozmawiając na różne ważne tematy.

Choć był to już prawie koniec dnia, to nadal mieliśmy sporo energii. Nic się jednak nie zmarnowało, ponieważ czekała nas świetna zabawa na dyskotece, która organizowana była w pobliskiej szkole. Dzień zakończyliśmy wspólnym śpiewem i modlitwą.

Zdjęcia z trzeciego dnia Zjazdu

Marcin Szuścik

Członek ekipy biura NINIWY. Młody mąż i ojciec. Uczestnik wypraw NINIWA Team. Triathlonista amator.