8 listopada| NINIWA Team

Rusza przedsprzedaż książki z wyprawy na Nordkapp!

Złóż zamówienie do 15 listopada - książkę otrzymasz jeszcze przed premierą, a w prezencie zgarniesz atrakcyjny dodatek!

Do biura NINIWY w Kokotku właśnie dojechały nasze najnowsze książki – całkiem świeże, jeszcze ciepłe, pachnące drukarnią!

„Operacja MIR. Powrót na Nordkapp” w fantastycznym stylu opisuje dzień po dniu wyprawę rowerową NINIWA Team na najdalej wysunięty na północ punkt kontynentalnej Europy. W książce znalazły się też wspomnienia każdego z uczestników oraz setki oszałamiających fotografii, dzięki którym niemal namacalnie doświadczysz zarówno trudów podróży, jak i spektakularnych nordyckich widoków!

Na okładce znalazła się rekomendacja Kamila Semeniuka, siatkarza, zwycięzcy Ligi Mistrzów i srebrnego medalisty mistrzostw świata 2022:

Dojechać rowerem na Nordkapp? Wygrać siatkarską Ligę Mistrzów? Budzić się codziennie rano i po prostu być dobrym człowiekiem tam, gdzie jesteś? To nie jest tylko książka o wyprawie. To książka o tym, jak przyjmować w swoim życiu nawet najbardziej niespodziewane zwroty akcji, tak by na końcu móc zaśpiewać: „We Are the Champions”!

Zdobądź książkę przed premierą!

Oficjalną premierę książka będzie miała na Festiwalu Together „Wyprawy z Wiarą” 19 listopada w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku, ale swój egzemplarz możesz zdobyć wcześniej!

Wystarczy, że w sklepie internetowym NINIWY złożysz i opłacisz zamówienie do wtorku, 15 listopada, a my postaramy się, żeby książka dotarła do Ciebie jeszcze przed premierą!

W przedsprzedaży do każdego zamówienia całkiem gratis dorzucamy atrakcyjny prezent – Mały Poradnik Wielkich Wypraw!

Wyrusz z nami w drogę na Nordkapp!

Operacja MIR. Powrót na Nordkapp

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl

WYDARZENIA Czytaj więcej
NAJNOWSZE WPISY: