27 grudnia| NINIWA Team

3 powody, dla których warto pojechać rowerem do Lizbony

Wahasz się, czy pojechać na wyprawę rowerową NINIWA Team w 2023 roku? Te argumenty przekonają Cię, że warto!

1. Spalisz poświąteczny tłuszczyk

„Zanadto się jadło, co gorsza, nie myszki, lecz szynki i sadło; źle bardzo” – pisał w bajce o chorym (czytaj: przejedzonym) kotku czołowy polski bajkopisarz Stanisław Jachowicz. Jeśli po bożonarodzeniowych karpikach i serniczkach popchanych czekoladowymi mikołajami czujesz się właśnie jak taki kotek – pojedź do Lizbony na rowerze! Tysiące kilometrów pedałowania oraz wyprawowa dieta gwarantują osiągnięcie optymalnego bilansu energetycznego organizmu. Mówisz, że to dopiero za pół roku? Nie szkodzi, lepiej późno niż wcale!

2. Spotkasz się z papieżem

No, może nie na tyle osobiście, żeby usiąść z nim, napić się herbaty i pogawędzić o pogodzie, ale przecież cel wyprawy to Światowe Dni Młodzieży, więc weźmiesz udział w Mszy Świętej, którą odprawi papież, a przy odrobinie szczęścia (to znaczy zajęcia strategicznej pozycji w sektorze) przejedzie niedaleko Ciebie swoim papamobile i pomacha wprost do Ciebie!

3. Będziesz eko²

Ekologicznie i ekonomicznie – do Lizbony dojedziesz całkowicie bezemisyjnie (ale z ważną misją – sprawdź intencję!), a w dodatku dużo taniej niż w przypadku innych zorganizowanych wyjazdów na ŚDM. Z korzyścią dla planety i własnej kieszeni!

Także…


Poznaj szczegóły wypraw NINIWA Team w 2023 roku:

Ekspedycja WE, czyli wyprawy NINIWA Team 2023! Poznaj logo, intencję i patrona

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl