14 kwietnia| NINIWA Team

Operacja Powrót. Za tydzień ruszają wyprawy przygotowawcze NINIWA Team!

Już w kolejny piątek w drodze będą rowerzyści i piechurzy NINIWA Team. To będzie sprawdzian formy i kwalifikacja do wakacyjnych wypraw do Azerbejdżanu i Maroko.

Na pełnym Baku – wyprawa rowerowa NINIWA Team

Rowerzyści, którzy chcą aspirować do grona uczestników sierpniowej wyprawy do Azerbejdżanu (29 lipca–31 sierpnia), spotykają się w czwartek 18 kwietnia o 19:00 w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA (Lubliniec, ul. Posmyk 5) – oczywiście z rowerami i pełnym wyposażeniem, tak aby kolejnego dnia z samego rana wyruszyć w drogę.

Dokąd? To się dopiero okaże, ale przecież właśnie to jest głównym założeniem wypraw NINIWA Team – jazda na wiarę. Planowany powrót w niedzielę po południu.

Będzie to dopiero pierwsza z dwóch wypraw przygotowawczych przed wyjazdem do Azerbejdżanu. Kolejna próba odbędzie się od 16 do 19 maja – aby myśleć o podróży rowerem nad Morze Kaspijskie, musisz ukończyć je obie.

Spoko Maroko – wyprawa piesza NINIWA Team

W tym samym czasie, lecz z innego miejsca, wyruszy pierwsza (i jedyna) wyprawa przygotowawcza dla piechurów. Chętni, by we wrześniu zmierzyć się z górami Maroka, zbierają się w piątek 19 kwietnia do 24:00 przy kościele św. Magdaleny w Rabce-Zdroju (ul. Orkana 8), by w sobotę i niedzielę od samego rana wędrować po Gorcach.

Również w tym wypadku ukończenie wyprawy przygotowawczej jest pierwszym warunkiem starania się o udział w wyprawie do Maroka (30 sierpnia–19 września). Obowiązuje kolejność według zgłoszeń na info@niniwateam.pl.

Operacja Powrót – intencja i patron wypraw NINIWA Team 2024

Więcej szczegółów dotyczących tegorocznych wypraw NINIWA Team znajdziesz w tym wpisie:

Operacja Powrót. Poznaj intencję i patrona wypraw NINIWA Team 2024!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl