3 listopada| OCM NINIWA

TOP 5 katolickich wydarzeń w listopadzie!

Sprawdź, co warto śledzić i co nie może Cię ominąć w najbliższych tygodniach!

1. 37. Zjazd NINIWY – Siedlce (10-13 listopada)

W długi jesienny weekend młodzi ze wspólnot NINIWY z całej Polski spotkają się w Siedlcach! Tematem najbliższego zjazdu będzie troska o ludzki rozwój, zdolność do podejmowania decyzji, jak i duchowy porządek, w którym jest uprzywilejowane miejsce dla Boga. Zapisy u duszpasterzy w oblackich parafiach!

37. Zjazd NINIWY w Siedlcach. Mamy program!

2. Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży (10-12 listopada)

W Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA spotkają się uczestnicy 19. Krajowego Forum Duszpasterstwa Młodzieży – diecezjalni duszpasterze młodzieży oraz sami młodzi. Spotkanie pod hasłem „Kościół z młodymi – #wdrodzedolizbony” w dużej mierze będzie poświęcone przyszłorocznym Światowym Dniom Młodzieży. W ramach tego wydarzenia w kaplicy Świętych Młodzianków odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa!

Duszpasterze młodzieży z całej Polski, spotkajmy się w Kokotku!

3. Ogólnopolski Zjazd Duszpasterzy Młodzieży i Powołań Zakonów Męskich i Żeńskich (14-17 listopada)

Zaraz później w Kokotku odbędzie się już trzeci Ogólnopolski Zjazd Duszpasterzy Młodzieży i Powołań Zakonów Męskich i Żeńskich. Wśród uczestników będą m.in. bp Grzegorz Suchodolski, dyrektor Biura ŚDM ks. Tomasz Koprianiuk, dziennikarz  Marcin Jakimowicz, który podejmie się oceny stanu wiary młodzieży czy goście z Fundacji YAQ Projekt, którzy poprowadzą kurs duszpasterski pt. „Otwarte ramiona”.

III Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań

4. Festiwal Together i premiera książki z wyprawy na Nordkapp (19 listopada)

Na festiwalu „Wyprawy z wiarą” zaprezentują się uczestnicy wypraw NINIWA Team – rowerowej i pieszej – oraz uczestnicy akcji Together, którzy latem na różne sposoby przemierzali świat we wspólnej intencji – o pokój na świecie. Od nich z pierwszej ręki usłyszysz o szalonych przygodach, awariach i kontuzjach na trasie. Festiwal to także moment prezentacji najnowszej książki z relacjami i wspomnieniami z wyprawy rowerowej!

Festiwal Together i premiera książki z wyprawy na Nordkapp – już wkrótce!

5. Andrzejki w Oblackiej Przystani (26 listopada)

Nie będzie lania wosku przez klucz ani wróżenia ze skórki jabłka, będzie za to pierwszorzędna zabawa rozkręcana przez znanego z Festiwalu Życia i innych niniwowych imprez DJ-a Tomka Cichego oraz najwyższej próby przysmaki serwowane przez szefa kuchni Oblackiej Przystani! Nie zwlekaj z zapisami, liczba miejsc ograniczona!

Andrzejki 2022

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl