20 stycznia| Wiadomości

Paweł Domagała z nowym kawałkiem do filmu o pogubionej młodzieży

Wczoraj na YouTube odbyła się premiera najnowszego teledysku Pawła Domagały pt. Milcz. Wydaje się, że treść świetnie opisuje dorosłego faceta, który odnosi się do opinii ludzi, ale jednocześnie nikomu nie musi się już tłumaczyć. Z drugiej strony pasuje też do młodej osoby, która przeżywa rozdroże swojego życia...

O takiej konfrontacji i dwóch biegunach wydaje się być film “Na chwilę, na zawsze”, w którym gra Domagała i swoją piosenką promuje. Paweł Domagała jest też współautorem scenariusza, więc fabuła musi być dla niego ważna osobiście.

To opowieść o spotkaniu dwóch pokrewnych dusz – byłego rockmana, który dziś zajmuje się wyciąganiem z dołka trudnej młodzieży i młodej piosenkarki Poli, wschodzącej gwiazdy na życiowym zakręcie. – czytamy w opisie klipu na YouTube.

Film zobaczymy niedługo w kinach. Urywki i sceny zobaczymy już teraz w klipie Domagały. Czy film będzie szczery i autentyczny, czy naiwny i powierzchowny? Przed twórcami ciężkie zadanie i potencjalna krytyka ze strony wyczulonej na taki przekaz młodzieży. Dowiemy się wkrótce i trzymamy kciuki!

Źródło: Redakcja NINIWA / youtube.com

Krzysztof Zieliński

Od 2008 roku współtworzy Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA, co jest jednocześnie pracą i życiową misją. Współorganizuje i animuje wydarzenia, pisze artykuły, redaguje treści książek i robi znacznie więcej. Człowiek orkiestra.