4 czerwca| Wspólnota

NINIWA i Festiwal Życia na Lednicy!

– Obecność młodych w Kościele jest realna i prawdziwa – mówił o. Tomasz Maniura OMI w plenerowym studiu na Polach Lednickich, zapraszając na Festiwal Życia w Kokotku!

Przejściem tysięcy młodych ludzi przez Bramę-Rybę, na znak wybrania Chrystusa jako życiowego Przewodnika, po północy zakończyło się XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych „Lednica 2000”. W tym roku odbyło się pod hasłem „Idź za Barankiem”. Podczas wielogodzinnego, sobotniego spotkania młodzi uczestniczyli w warsztatach, śpiewali, tańczyli, spowiadali się i modlili.

Ekipa NINIWY i Festiwalu Życia na Lednicy [ZDJĘCIA]

W spotkaniu brała udział również ekipa NINIWY! Gościem plenerowego studia na Polach Lednickich był o. Tomasz Maniura OMI, który zapraszał do Kokotka na Festiwal Życia.

Obecność młodych w Kościele jest realna i prawdziwa. Wystarczy rozejrzeć się tutaj. Prawda jest taka, że Kościół to jest życie, to są relacje, to jest obecność. Wszędzie, gdzie jest ktoś, kto ma pragnienie życia, kto chce się spotkać, kto się otwiera na siebie – to jest Kościół. Tak naprawdę jest bardzo dużo młodych w Kościele – mówił o. Tomasz Maniura OMI.

Specjalnie dla uczestników Lednicy, którzy właśnie tam usłyszeli o Festiwalu Życia, został wydłużony okres obowiązywania niższej ceny karnetów tygodniowych! Szczegóły poniżej.

UWAGA! Niższe ceny biletów na Festiwal Życia – do 11 czerwca!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl