6 czerwca| Wiadomości

Rozpoczynają się zgłoszenia do jubileuszowej XXX edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festiwal

Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski i świata.

Termin nadsyłania zgłoszeń w tym roku mija 28 lipca. Aby dokonać zgłoszenia należy przesłać nagrania trzech piosenek o tematyce chrześcijańskiej w dowolnie wybranym języku aplikując do jednej z kategorii: solistów bądź zespołów.

Festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Wszelkie szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie internetowej.

Link do formularza zgłoszeniowego

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie festiwalu, na Facebooku i Instagramie.

Wydarzenie jest organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Patronat medialny na festiwalem objęło Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA.

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl