24 czerwca| Wspólnota

Wakacyjne rekolekcje NINIWY. O czym będą?

Rekolekcje sportowe czy taneczne to nie tylko rytmiczne podrygi na parkiecie, asy serwisowe i trafienia za trzy punkty. To również konkretne duchowe treści, dzięki którym w Kokotku, na kajakach albo w górach rozwiniesz nie tylko swoje ciało, ale i ducha!

Zmęcz ciało, a duch sam upomni się o czas na refleksję i modlitwę – to sprawdzony miks i dynamika, która działa!

Wakacyjne rekolekcje Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA poprowadzą zarówno misjonarze oblaci z Kokotka, jak i wykwalifikowani instruktorzy.

@niniwa_omi Spędź wakacje z NINIWĄ!!! ☀️🏖️ Na przygotowanych przez nas rekolekcjach rozwiniesz swojego ducha, ciało i charakter! 🏋️ 1. Kuźnia Charakteru, 26 czerwca – 1 lipca 2. K jak Kajak, 17-21 lipca 3. Rekolekcje siatkarskie, 7-12 sierpnia 4. Rekolekcje koszykarskie, 14-19 sierpnia 5. NINIWA Dance, 21-26 sierpnia 6. Po prostu Rekolekcje, 21-26 sierpnia 7. BWP. Bieszczadzkie Wędrówki Piesze, 28-31 sierpnia Każdy znajdzie coś dla siebie! Pełna oferta wydarzeń wakacyjnych na naszej stronie wydarzenia.niniwa.pl 📲 #niniwa #kokotek #wakacje #planynawakacje #wedrowkigorskie #splywkajakowy #rekolekcje ♬ dźwięk oryginalny – NINIWA

Jakie duchowe treści czekają na uczestników?

Zobacz przegląd wakacyjnych rekolekcji NINIWY, wybierz coś dla siebie i zapisz się już teraz!

Wakacje z NINIWĄ! W górach, na parkiecie, w kajaku…

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl