11 lipca| OCM NINIWA

Przyjedź do Kokotka na obóz muzyczny i stwórz od zera musical!

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez cały rok letni obóz musicalowy z Magdą Anioł, Adamem Szewczykiem i kadrą PasjonArt!

Przygotujcie się na świetną zabawę i twórczą, artystyczną pracę, czego owocem będzie w pełni autorski spektakl muzyczny!

Letni obóz musicalowy PasjonArt to 10 wakacyjnych dni wypełnionych twórczą i radosną pracą nad spektaklem, wieńczącym cały obóz. Od innych, z pozoru podobnych propozycji wyróżnia się tym, że finałowy musical jest w 100 procentach autorski – począwszy od scenariusza, piosenek, muzyki czy choreografii, na scenografii i kostiumach skończywszy.

Uczestnicy wypoczynku są aktorami oraz tworzą zespół muzyczny, grający na żywo podczas premiery. Pod kierunkiem wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry współtworzą fantastyczne przedstawienie muzyczno-teatralne, doświadczając niesamowitych artystycznych wrażeń, wiele się przy tym ucząc i rozwijając.

Poza bardzo bogatym programem warsztatowym organizatorzy zapewniają opiekę kompetentnej i odpowiedzialnej kadry wychowawców, czas dobrej rekreacji i budowania wartościowych relacji, noclegi w pokojach z łazienkami o wysokim standardzie, całodzienne wyżywienie serwowane przez Oblacką Przystań oraz ubezpieczenie NNW. Wypoczynek jest zgłoszony i zatwierdzony przez kuratorium oświaty.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Zapisy można składać telefonicznie pod numerem: 721 224 816. Ilość miejsc ograniczona!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl