12 sierpnia| OCM NINIWA

Co się dzieje w Kokotku?

Nawet pod nieobecność o. Tomka i o. Dominika, którzy dopiero co wrócili z Lizbony, Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA tętni życiem!

W poniedziałek rozpoczęły się sześciodniowe rekolekcje siatkarskie, na które komplet miejsc rozszedł się już kilka tygodni wcześniej. 30 uczestników od rana do nocy trenuje na parkiecie pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, a w kaplicy modlą się i formują z o. Patrykiem.

Jednocześnie przez cały tydzień swoje coroczne rekolekcje przeżywa w Kokotku 140 osób ze wspólnoty Własność Pana z Radzionkowa-Rojcy. To jedna z największych grup, jakie w ciągu całego roku goszczą w ośrodku, a dla wielu uczestników – szczególnie rodzin – to jedyny dłuższy wyjazd, na jaki wybierają się w wakacje.

Fakt, że po raz kolejny wybierają na miejsce formacji i odpoczynku Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA, jest dla nas najlepszą rekomendacją!

Po ponad sześciu latach od zakupu dawnego ośrodka wypoczynkowego nad stawem Posmyk, dziś Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku zupełnie nie przypomina dawnego obiektu. Dzięki ofiarności wielu ludzi dobrej woli udało nam się zrealizować już mnóstwo prac. Różne przedsięwzięcia jeszcze jakiś czas temu wydawały się niemożliwe, ale z Bożą i Waszą pomocą doprowadziliśmy je do szczęśliwego finału.

Jednak to jeszcze nie koniec i wciąż pozostaje sporo do zrobienia…

Akcja NINIWA Bud trwa i potrzebuje Twojego wsparcia!

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl