17 września| Wiadomości

Paweł Domagała zaprasza na wyjątkowy koncert na trasie Narnia Tour [PATRONAT NINIWY]

Już 28 września Paweł Domagała zatrzyma się ze swoją trasą koncertową Narnia Tour w Sosnowcu. Koncert jest realizowany w ramach projektu Strefa Młodych podczas trwającego Festiwalu Nowej Kultury.

„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.

Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro.

– To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą – opowiada wokalista.

Paweł Domagała zagra magiczny koncert w sali widowiskowo-koncertowej Muza w Sosnowcu 28 września o 19.00. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć artystę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo.

Bilety

Wydarzenie realizowane jest w ramach Festiwalu Nowej Kultury, promującego narodową tradycję oraz ponadczasowe wartości. Organizator: Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Fundacja organizuje koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty, spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

Więcej informacji na stronach: www.muzadei.pl i www.festiwalnowejkultury.pl.

Patronat medialny nad Festiwalem Nowej Kultury objęło Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA.

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl