31 maja| Wiadomości

Monika Hoffman-Piszora i o. Tomasz Maniura OMI – usłyszysz ich na Lednicy!

Pamiętacie konferencję Moniki od Dzieciaków Cudaków rok temu na Festiwalu Życia? Już w sobotę będzie można jej posłuchać na Lednicy… i to w duecie z o. Tomkiem Maniurą, szefem NINIWY i Festiwalu Życia!

Temat tegorocznej Lednicy (sobota, 1 czerwca) – organizowanej we współpracy z Festiwalem Życia pod wspólnym hasłem „Wracaj do domu” – będzie dotyczył relacji. I właśnie w tym kontekście konferencję o przyjaźni wspólnie wygłoszą Monika Hoffman-Piszora (@monika_i_dzieciaki_cudaki) i o. Tomasz Maniura OMI (@tomasz.maniura).

Zapisy na Lednicę

Start konferencji o 14:10!

To niejedyny niniwowo-festiwalowy akcent, jakiego spodziewamy się na tegorocznej Lednicy. Przed południem pod Bramę-Rybę dotrą rowerzyści, którzy w stylu wypraw NINIWA Team dojadą na Pola Lednickie z czterech stron Polski – z Gdańska, Kokotka, Warszawy i Wrocławia! A razem ze sobą „przywiozą” w asyście honorowej Wojska Polskiego relikwie św. Wojciecha, które tradycyjnie tego dnia opuszczają gnieźnieńską archikatedrę, by towarzyszyć młodym na ogólnopolskim spotkaniu.

Tematyka Lednicy kontynuowana będzie na Festiwalu Życia w Kokotku (8–14 lipca). Tam z kolei możecie spodziewać się m.in. konferencji o. Tomasza Nowaka OP, duszpasterza Lednicy (@strefa.wodza) i koncertu Siewców Lednicy – wszystko to w środę, 10 lipca!

Bilety na Festiwal Życia

niniwa.pl

Redakcja portalu niniwa.pl