25 lutego| Wiadomości

Kochasz fitness? Daj się usłyszeć!

Nie wyobrażasz sobie dnia bez porannej gimnastyki? Czy uwielbiasz motywować ludzi do sportowego trybu życia? Może właśnie to czas, by […]

Nie wyobrażasz sobie dnia bez porannej gimnastyki? Czy uwielbiasz motywować ludzi do sportowego trybu życia? Może właśnie to czas, by rozszerzyć Twoje fit motywacje poza Instagram i Twitter i dać się usłyszeć w całej Polsce?

Pierwszy program Polskiego Radia ogłosił właśnie konkurs na prowadzącą audycję „Gimnastyka poranna”.

Udział w konkursie polega na dokonaniu zgłoszenia poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: gimnastyka@polskieradio.pl, w którym osoba zgłaszająca się poda: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail. Zainteresowane kandydatki powinny też zamieścić krótki opis swojej osoby oraz załączyć maksymalnie 60-sekundowe demo (materiał filmowy), na którym osobiście zaprezentują i opowiedzą o zestawie ćwiczeń, które wykonują.

Radiowcy poszukują „mistrzyni” fitness, pilates lub jogi, która swoją sportową pasją będzie potrafiła zainteresować nawet najbardziej opornych. Jury dokonując oceny zgłoszeń weźmie pod uwagę ich: oryginalność, kreatywność, pomysłowość, sposób prezentowania się przed kamerą, sposób mówienia i poprawność językową. Ze wszystkich nadesłanych kandydatur wyłoniona zostanie jedna prowadząca. Wierzymy, że będziesz to Ty!

Zgłoszenia przyjmowane są od 25 lutego do 10 marca 2019 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu dostępnego na stronie: polskieradio.pl/jedynka. Zwyciężczyni konkursu ogłoszona zostanie na antenie Programu 1 Polskiego Radia 18 marca 2019 r.